הובלה ימית

ספר לנו מה אתה רוצה.

פשוט.

במהלך השנים, פיתחנו את המומחיות לספק שירותי הובלה ימית ברמה הגבוהה ביותר. עם רשת הסוכנויות המקצועית והמורחבת שלנו ברחבי העולם, אנו מבטיחים לך פתרונות הובלה איכותיים ויעילים במיוחד. השילוב של השיתופים עם חברות השילוח המובילות בעולם מאפשר לנו להבטיח את ההגעה של משלוחיך בצורה מהירה ויעילה.

משלוחים מורכבים או פשוטים, יבוא או יצוא, אנו כאן כדי לספק לך את המענה המושלם לצרכיך. בין אם מדובר בשירותי קונסולידציה, הובלת ציוד מיוחד, או משלוחים גדולים, אנו נעזור לך למצוא את הפתרון המתאים לעסק שלך.

עם מערכת המעקב והניהול המתקדמת שלנו, אתה יכול להיות בטוח שהמשלוח שלך נמצא בידיים בטוחות. אנו נפקח על המשלוח מרגע ההזמנה ועד לשחרורו מהמכס, כך שתוכל להתרכז בעסק שלך ולהצמיחו בכל רגע נתון.

יבוא מטענים ימיים

אנחנו משתדלים יותר

אנו מספקים פתרונות יבוא הובלה ימיים עם ערך מוסף הכוללים FCL, LCL, Drop Shipments, תנועות קונבנציונליות, שכר ו-Ro/Ro, מספקים שחרור ממכס מלא, אחסנה ערובה, ביטול מילוי, הפצה ומתקנים לתשלום מסים ומכס.

עקוב אחר ההובלה שלך

בין אם אתה שולח הובלה במשך שנים רבות ובין אם זו הפעם הראשונה שלך, הצוות שלנו ישמח לתת לך תעריפי הובלה מיידיים בחינם. התחל, והירשם עכשיו.

דילוג לתוכן