אודותינו

חברת Seaway Logistics Ltd הנה חברת שילוח ועמילות מכס בינלאומית, מקצועית ודינמית הממוקמת בישראל. החברה מספקת שירותי שילוח בינלאומי, עמילות מכס וביטוח ללקוחותיה בארץ ובעולם.

לחברה מאות נציגויות בעולם, כשהמטרה אחת: לתת מענה מיידי ואיכותי בכל מקום ובכל זמן במחיר הטוב ביותר.

אנו, ב- Seaway Logistics Ltd, נושאים על דגלנו את אות ההשתפרות התמידית ומאמינים כי השירות האיכותי והיעיל ביותר הוא המפתח להצלחה. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מגוון רחב של פתרונות שילוח ושירותים לוגיסטיים תוך כדי התייחסות מלאה ומתן מענה אופטימאלי לצרכיהם. אנו גאים בעובדינו, אשר להם ניסיון רב בשילוח, במקצועיות, בתודעת שרות ובהבנה מעולה של רזי השילוח.

אצלנו הלקוח תמיד במרכז. כל לקוח מטופל על ידי נציג שירות אישי, מקצועי, מנוסה ומיומן, אליו הוא יודע שתמיד יוכל לפנות בכל שאלה או בקשה. אנו מנהלים מערכת מעקב להזמנות ולסטטוסים, שמאפשרת ללקוח להתעדכן בכל רגע ורגע במצב המשלוח בזמן אמת ובמיקום המדויק של המטען, שנמסר על ידו. אנו מתאימים לכל לקוח את הפתרון המדויק והעוטף ביותר על מנת לענות לכל צורך ייחודי ביעילות הגבוהה ביותר הן מבחינת הזמן והן מבחינת העלות.

על מנת לספק ללקוחותינו מענה מיידי בכל זמן ובכל מקום, בחרנו להציב סניפים בכל נמלי הים והאוויר של ישראל: חיפה, אשדוד ונתב"ג. את המשרדים הראשיים מקמנו בלב ליבה של התעשייה הישראלית – מתחם הבורסה שברמת גן.

עבורנו, לקוחותינו הם השותפים העסקיים שלנו. אנו רואים בהצלחתם את הצלחתנו.

RokSprocket